| Bruttó tömeg | 62 gramm |
| Szín | barna, natúr, bézs |
| Terméktípus | Dekoráció |
| Szélesség (cm) | 0 cm |
| Magasság | 6 cm |
| Mélység | 0 cm |
| Méret | 24x4x19,5 |
| A gyártó neve | Anděl Přerov s. r. o. |
| A gyártó email címe | andel.info@andelprerov.cz |
| A gyártó címe | Radvanice 103, 751 21 Prosenice, Česká Republika |
Húsvéti tojás 50x50x70mm pöttyös, csíkos mix, natúr1 940 Ftraktáron
ÚjdonságHúsvéti tojás 2 db 45x65mm, virágmintás, mix1 240 Ftraktáron
ÚjdonságFa tojástartó 30 mm, 12 db - piros, fehér pöttyös2 440 Ftraktáron
ÚjdonságMűanyag tojástartó 60 mm, 12 db fehér1 050 Ftraktáron
ÚjdonságFa dekor tojás, 12 db, színmix3 460 Ftraktáron
Hősvéti tojás műanyag 12 db, 50 mm dobozban mix, fehér, sárga2 540 FtraktáronMinden jog fenntartva © YankeeGyertya.hu 2026
