| Bruttó tömeg | 0 gramm |
| Terméktípus | Dekoráció |
| Szélesség (cm) | 5 cm |
| Magasság | 7 cm |
| Mélység | 5 cm |
| A gyártó neve | Koopmann International b.v. |
| A gyártó email címe | info@koopmanint.com |
| A gyártó címe | Distelweg 88, Amsterdam, 1031 HH |
Húsvéti tojás 40x40x55mm pöttyös, csíkos mix, natúr760 Ftraktáron
ÚjdonságHúsvéti tojás 2 db 45x65mm, virágmintás, mix1 240 Ftraktáron
ÚjdonságFa tojástartó 30 mm, 12 db - piros, fehér pöttyös2 440 Ftraktáron
ÚjdonságMűanyag tojástartó 60 mm, 12 db fehér1 050 Ftraktáron
ÚjdonságMűanyag tojástartó 60 mm, 12 db natúr színkeverék1 870 Ftraktáron
ÚjdonságFa dekor tojás, 12 db, színmix3 460 Ftraktáron
Hősvéti tojás műanyag 12 db, 50 mm dobozban mix, fehér, sárga2 540 FtraktáronMinden jog fenntartva © YankeeGyertya.hu 2026
