Égési idő: 55-65 óra
Lédús bogyós gyümölcsök, a citromvirág virágos jegyei és egy csipetnyi rózsaszín himalájai só friss, trópusi illatot alkotnak. Vidámságot, könnyedséget és napsütötte tengerparti vakációhangulatot idéz.
Illat jellege:
Virágos, Gyümölcsös
Fej:
baobab, piros gyümölcs, uborka, Moringa
Szív:
Kanárský meloun, List fialky, Citronový květ
Alap:
Pižmo, Růženín
Kisebb, mégis tele nyugalommal és hangulattal. A közepes WoodWick gyertya a biztonság és az összeszedettség érzetét hozza – égés közben a fa kanóc halkan ropog, és természetes aromát szabadít fel, amely megnyugtatja a gondolatokat és a teret. Az elegáns pasztellszínek és a letisztult forma tökéletesen illik a minimalista enteriőrhöz. Ideális meditációhoz, olvasáshoz vagy pihenéshez. TIPP: Mindig hagyd a viaszt a peremig felolvadni, és 3–4 órán át égni.
| Égési idő | 55-65 óra |
| Nettó tömeg | 275 gramm |
| Terméktípus | Illatgyertya |
| Szélesség (cm) | 9,9 cm |
| Mélység | 9,9 cm |
| Magasság | 11,4 cm |
| A gyártó neve | (EU) Yankee Candle s.r.o. |
| A gyártó email címe | yankeecandleUK@newellco.com |
| A gyártó címe | Průmyslová zóna Joseph, Havraň u Mostu, 435 01, Czech Republic |
Minden jog fenntartva © YankeeGyertya.hu 2026




