Égési idő: 110-120 óra
Lédús bogyós gyümölcsök, a citromvirág virágos jegyei és egy csipetnyi rózsaszín himalájai só friss, trópusi illatot alkotnak. Vidámságot, könnyedséget és napsütötte tengerparti vakációhangulatot idéz.
Illat jellege:
Virágos, Gyümölcsös
Fej:
baobab, piros gyümölcs, uborka, Moringa
Szív:
Kanárský meloun, List fialky, Citronový květ
Alap:
Pižmo, Růženín
Merülj el a nyugalom és a természettel való kapcsolódás pillanatában. A nagy WoodWick gyertya ikonikus fa kanócával halkan ropog, és finom, fás tónusokkal tölti meg a teret. Minden meggyújtás a relaxáció és harmónia rituáléja. A prémium viaszkeverék egyenletes égést és az illat teljes kibontakozását biztosítja. A pasztelles, tompított színek és a minimalista üvegdesign harmonikusan kiegészíti az otthonod. Tökéletes hosszú estékhez, amikor szeretnél kikapcsolni és újra a természetre hangolódni. TIPP: Mindig hagyd a viaszt a peremig felolvadni, és 3–4 órán át égni.
| Égési idő | 110-120 óra |
| Nettó tömeg | 609 gramm |
| Szín | rózsaszín |
| Terméktípus | Illatgyertya |
| Szélesség (cm) | 10,2 cm |
| Mélység | 10,2 cm |
| Magasság | 17,8 cm |
| A gyártó neve | (EU) Yankee Candle s.r.o. |
| A gyártó email címe | yankeecandleUK@newellco.com |
| A gyártó címe | Průmyslová zóna Joseph, Havraň u Mostu, 435 01, Czech Republic |
Minden jog fenntartva © YankeeGyertya.hu 2026





