Égési idő: 15 óra
(Tiszta pamut) Nap illatú pamut, zöld árnyalatokkal, fehér virágokkal és egy csipetnyi citrommal kombinálva. Platina illat.
Illat jellege:
Friss és üde
Fej:
ózon, zöld levelek, bergamott
Szív:
gyöngyvirág, rózsa
Alap:
vetiver, cédrus, pézsma, fás tónusok
Illatok:
Clean Cotton
Illatok és a különböző dekoratív alkotások kreatív megközelítésére szolgál. A Samplers mintagyertyák kiválóan alkalmasak a különböző illatok megismerésére. Az erős illat érdekében legalább 3 mintagyertya használatát javasoljuk a helységben (például gyertyatartóban). Mécsestartóban vagy gyertyatartóban égesse, mert a gyertya folyik. A többi márkával ellentétben, Yankee Candle a mintagyertya belsejét is teljesen illatosítja és nem csak áztatja vagy bevonja a külsejét.
| Égési idő | 15 óra |
| Nettó tömeg | 49 gramm |
| Szín | fehér |
| Terméktípus | Illatgyertya |
| Szélesség (cm) | 4,6 cm |
| Mélység | 4,6 cm |
| Magasság | 4,8 cm |
| A gyártó neve | (EU) Yankee Candle s.r.o. |
| A gyártó email címe | yankeecandleUK@newellco.com |
| A gyártó címe | Průmyslová zóna Joseph, Havraň u Mostu, 435 01, Czech Republic |
GHS07 - Izgató anyagok
Figyelmeztető szó: FIGYELMEZTETÉS
H317 - Allergiás bőrreakciót válthat ki.
P102 - Gyermekektől elzárva tartandó.
P302+P352 - HA BŐRRE KERÜL: Lemosás bő vízzel/szappannal.
P333+P313 - Bőrirritáció vagy kiütések megjelenése esetén: orvosi ellátást kell kérni.
Veszélyes anyagok tartalma: alpha-Isomethyl ionone; Benzolsav , 2-hydroxy-, hexyl ester; Butyl cyclohexyl acetate; g-Methoxycedrane; Hexil-fahéjaldehid; Isocyclemone E; Oils, narancsszínű , édes
YANKEE CANDLE CLEAN COTTON AROMALÁMPÁBA VALÓ ILLATOS VIASZ ÚJ1 190 Ftnincs raktáron
ÚjdonságYANKEE CANDLE CLEAN COTTON SIGNATURE NAGY13 990 Ftraktáron
YANKEE CANDLE CLEAN COTTON AUTÓILLATOSÍTÓ PÁLCA2 790 Ftraktáron
YANKEE CANDLE CLEAN COTTON ELEKTROMOS LÉGFRISSÍTŐ5 090 Ftnincs raktáron