Illatozási idő: 2db/1db 4 hétig
(Tiszta pamut) Nap illatú pamut, zöld árnyalatokkal, fehér virágokkal és egy csipetnyi citrommal kombinálva.
Fej:
ózon, zöld levelek, bergamott
Szív:
gyöngyvirág, rózsa
Alap:
vetiver, cédrus, pézsma, fás tónusok
Illat jellege:
Friss és üde
Illatok:
Clean Cotton
Utántöltő illattok az elektromos légfrissítőbe. Minden csomag két utántöltőt tartalmaz, mely egyenként akár 30 napig is illatozik.
| Illatozási idő | 2db/1db 4 hétig |
| Űrtartalom | 18.5 ml |
| Szín | fehér |
| Terméktípus | Lakásillatosító |
| Szélesség (cm) | 7,6 cm |
| Magasság | 7,9 cm |
| Mélység | 7,6 cm |
| A gyártó neve | (EU) Yankee Candle s.r.o. |
| A gyártó címe | Průmyslová zóna Joseph, Havraň u Mostu, 435 01, Czech Republic |
| A gyártó email címe | yankeecandleUK@newellco.com |
GHS07 - Izgató anyagok
GHS09 - Környezetre veszélyes anyagok
Figyelmeztető szó: FIGYELMEZTETÉS
H317 - Allergiás bőrreakciót válthat ki.
H411 - Mérgező a vízi élővilágra, hosszan tartó károsodást okoz.
P102 - Gyermekektől elzárva tartandó.
P333+P313 - Bőrirritáció vagy kiütések megjelenése esetén: orvosi ellátást kell kérni.
P501 - A tartalom/edény elhelyezése hulladékként:
Veszélyes anyagok tartalma: 1,3-Cyclohexadiene, 1-methyl-4-(1-methylethyl)-; 10-Undecenal; 1H-Indene-ar-propanal, 2,3-dihydro-1,1-dimethyl-; 5-Heptenal, 2 ,6-dimethyl-; Benzolsav , 2-hydroxy-, hexyl ester; Ciklohexén, 1-metil-4-(1-metiletilidén)-; cis-4-(Isopropyl)cyclohexanemethanol; Citral; Citronellal; Citronellol; d-limonén; Dodecanal; Ethyl 2,2-dimethylhydrocinnamal; Geraniol; Geranyl acetate; g-Methoxycedrane; Isocyclocitral; Linalool; Linalyl acetate; Lyral; Neryl acetate; Oils, mész; Olajok, fenyő; Terpenes, Narancsolaj; Undecanal, 2-methyl-
YANKEE CANDLE CLEAN COTTON AROMALÁMPÁBA VALÓ ILLATOS VIASZ ÚJ1 190 Ftnincs raktáron
YANKEE CANDLE CLEAN COTTON AUTÓILLATOSÍTÓ PÁLCA2 790 Ftraktáron
YANKEE CANDLE CLEAN COTTON ELEKTROMOS LÉGFRISSÍTŐ5 090 Ftnincs raktáron
YANKEE CANDLE MIDSUMMERS NIGHT UTÁNTÖLTŐ (2DB) ELEKTROMOS DIFFÚZORHOZ4 790 Ftraktáron