Illatozási idő: 4 hét
(Tiszta pamut) Nap illatú pamut, zöld árnyalatokkal, fehér virágokkal és egy csipetnyi citrommal kombinálva. Platina illat.
Illatok:
Clean Cotton
Kedvenc illata autóillatosító változatban. Körülbelül egy hónapot keresztül semlegesíti a szagokat és illatokat az autóban és egyéb kisebb helyiségekben.
| Illatozási idő | 4 hét |
| Nettó tömeg | 24 gramm |
| Terméktípus | Autóillatosító |
| Szélesség (cm) | 7,85 cm |
| Magasság | 13,5 cm |
| Mélység | 0 cm |
| A gyártó email címe | yankeecandleUK@newellco.com |
| A gyártó címe | Průmyslová zóna Joseph, Havraň u Mostu, 435 01, Czech Republic |
| A gyártó neve | (EU) Yankee Candle s.r.o. |
GHS09 - Környezetre veszélyes anyagok
H411 - Mérgező a vízi élővilágra, hosszan tartó károsodást okoz.
P102 - Gyermekektől elzárva tartandó.
P501 - A tartalom/edény elhelyezése hulladékként:
Veszélyes anyagok tartalma: 4-tert-butylcyclohexyl acetate; Terpenes, Narancsolaj; Isocyclemone E; Hexyl salicylate; Linalool; Linalyl acetate; cis-4-(Isopropyl)cyclohexanemethanol; 3-(o-Ethylphenyl)-2,2-dimethylpropionaldehyde; 3-(p-ethylphenyl)-2,2-dimethylpropionaldehyde; Oils, mész
YANKEE CANDLE CLEAN COTTON AROMALÁMPÁBA VALÓ ILLATOS VIASZ ÚJ1 190 Ftnincs raktáron
ÚjdonságYANKEE CANDLE CLEAN COTTON SIGNATURE NAGY13 990 Ftraktáron
YANKEE CANDLE CLEAN COTTON AUTÓILLATOSÍTÓ PÁLCA2 790 Ftraktáron
YANKEE CANDLE CLEAN COTTON ELEKTROMOS LÉGFRISSÍTŐ5 090 Ftnincs raktáron