Illatozási idő: 2-4 hét
(Tiszta pamut) Nap illatú pamut, zöld árnyalatokkal, fehér virágokkal és egy csipetnyi citrommal kombinálva.
Illatok:
Clean Cotton
Akciós csomag 3 db népszerű illatú autósillatosító, kettő áráért. Körülbelül egy hónapot keresztül semlegesíti a szagokat és illatokat az autóban és egyéb kisebb helyiségekben.
| Illatozási idő | 2-4 hét |
| Nettó tömeg | 14 gramm |
| Terméktípus | Autóillatosító |
| Szélesség (cm) | 7,8 cm |
| Magasság | 19,7 cm |
| Mélység | 0 cm |
| A gyártó email címe | yankeecandleUK@newellco.com |
| A gyártó címe | Průmyslová zóna Joseph, Havraň u Mostu, 435 01, Czech Republic |
| A gyártó neve | (EU) Yankee Candle s.r.o. |
GHS07 - Izgató anyagok
Figyelmeztető szó: FIGYELMEZTETÉS
H317 - Allergiás bőrreakciót válthat ki.
Veszélyes anyagok tartalma: 5-Heptenal, 2 ,6-dimethyl-; alpha-Isomethyl ionone; Benzolsav , 2-hydroxy-, hexyl ester; Butyl cyclohexyl acetate; Ethyl 2,2-dimethylhydrocinnamal; Isocyclemone E; Linalool; Linalyl acetate; Oils, narancsszínű , édes
YANKEE CANDLE CLEAN COTTON AROMALÁMPÁBA VALÓ ILLATOS VIASZ ÚJ1 190 Ftnincs raktáron
ÚjdonságYANKEE CANDLE CLEAN COTTON SIGNATURE NAGY13 990 Ftraktáron
YANKEE CANDLE CLEAN COTTON AUTÓILLATOSÍTÓ PÁLCA2 790 Ftraktáron
YANKEE CANDLE CLEAN COTTON ELEKTROMOS LÉGFRISSÍTŐ5 090 Ftnincs raktáron